DAVY - Dagmar Vybíralová - Návrh a výroba profesních oděvů
 
FOTOGALERIE
ÚVOD » FOTOGALERIE » Zakázkové krejčovství / společenské oděvy

Zakázkové krejčovství / společenské oděvy

Jste aktivní střední generace, máte vybudované postavení a chcete se vhodně oblékat, abyste se cítili dobře v zaměstnání i při společenských akcích. Umíte ocenit kvalitní výrobek a netoužíte měnit celý šatník každou sezonu.  Nabídka v obchodních řetězcích je však zaměřena většinou na mladší věkovou kategorii a tomu odpovídá kvalita a velikostní sortiment oděvů.

Navštivte naše zakázkové krejčovství bez obav a zbytečného stresu. Jsme tu pro Vás. Oblékání se s naší odbornou pomocí pro Vás stane potěšením. Vytvoříme Vám variabilní šatník. Navrhneme Vám společenské a svatební šaty, pláště, kožichy a pánské obleky. Vybraný model zrealizujeme v nejvyšší kvalitě.

Navazujeme na tradici módního salonu Styl - Rosenbaum, ve kterém jsme až do restituce působili. Jsme zvyklí věnovat dostatek času každému zákazníkovi, který nás navštíví. Jsme trpělivými posluchači Vašich přání a odbornými poradci. Sledujeme módní trendy, ale nejsme diktátoři módy. Každý zákazník je pro nás osobnost a měl by jí zůstat i po návštěvě našeho zakázkového krejčovství / módního salonu.  Největší odměnou pro nás bude, když se k nám budete rádi vracet.
 

společenské večerní šaty

společenské večerní šaty

společenské večerní šaty - návrh

společenské večerní šaty - návrh

kalhotový kostým

kalhotový kostým

malé večerní šaty

malé večerní šaty

malé večerní šaty

malé večerní šaty

pánský oblek

pánský oblek