DAVY - Dagmar Vybíralová - Návrh a výroba profesních oděvů
 
FOTOGALERIE
ÚVOD » FOTOGALERIE

Oděvy

Zakázkové krejčovství / společenské oděvy

Jste aktivní střední generace, máte vybudované postavení a chcete se vhodně oblékat, abyste se cítili dobře v zaměstnání i při společenských akcích. Umíte ocenit kvalitní výrobek a netoužíte měnit celý šatník každou sezonu.  Nabídka v obchodních řetězcích je však zaměřena většinou na mladší věkovou kategorii a tomu odpovídá kvalita a velikostní sortiment oděvů.

 

Hotelové uniformy / oděvy pro restaurace

Personál v hotelech a restauracích musí vypadat vždy perfektně a líbivě. To platí nejenom pro obsluhu, která je vždy na očích, ale i pro gastro pracovníky a další personál.

Manažerské oděvy

Zaměstnanci na vysokých postech musí svou společnost na každém kroku ukazovat v nejlepším světle. Formálnost, elegance a reprezentativnost jsou nutností. Pro pracovníky na manažerských postech jsou na míru šité oděvy samozřejmostí.

Firemní a pracovní oděvy

I pro ty nejnáročnější podmínky připravíme pracovní oděvy, které ničím nebudou omezovat a umožní pracovníkům dělat svoji práci. Nehořlavé, voděodolné, s reflexivními prvky – záleží na vašich požadavcích.

Oděvy pro zdravotnictví a welness

Pěkné, padnoucí a praktické oblečení ze špičkových materiálů pomůže navodit příjemnou atmosféru na Vašem pracovišti.

Reklamní oděvy

Upozorněte na svou společnost reklamními oděvy na míru. Vyberte si typ textilie, potisk a střih reklamního textilu. Propagujte svou společnost na každém kroku vlastním reklamním oblečením.