DAVY - Dagmar Vybíralová - Návrh a výroba profesních oděvů
 
Články
Novinky

Řadu let navrhujeme a šijeme vedoucím pracovníkům našich firemních zákazníků pánské obleky, společenské šaty, svatební šaty a kožichy. Protože zájem o tyto služby stále stoupá, rozhodli jsme se tuto službu nabídnout veřejnosti a pracovat jako zakázkové krejčovství.

ÚVOD » Články » Novinky » Zakázkové krejčovství - Praha

Zakázkové krejčovství - Praha

15.07.2015

Řadu let navrhujeme a šijeme vedoucím pracovníkům našich firemních zákazníků pánské obleky, společenské šaty, svatební šaty a kožichy. Protože zájem o tyto služby stále stoupá, rozhodli jsme se tuto službu nabídnout veřejnosti a pracovat jako zakázkové krejčovství.

Chcete se vhodně oblékat, abyste se cítili dobře v zaměstnání i při společenských akcích? Umíte ocenit kvalitní výrobek a netoužíte měnit celý šatník každou sezónu? Navštivte naše zakázkové krejčovství bez obav. Máme velké zkušenosti z práce v módním salonu Styl - Rosenbaum, ve kterém jsme až do jeho restituce působili. 

Sledujeme módní trendy a jsme schopni Vám odborně poradit se střihem a výběrem materiálů. Vybraný model zrealizujeme v nejvyšší kvalitě. Odměnou pro nás bude, když se stanete našimi věrnými zákazníky.

Společenské šaty - návrhSpolečenské šaty